 |
 |  |  |  | | |  |
|
9 794: 02/05/2016, 13:29
|
Message de service d'Arto
|
|
|
Fortsæt snakken med pigerne på "Hvad synes?"Vi er kede af at Arto lukker, men vi vil tilbyde dig at fortsætte snakken med pigerne på hvadsynes.mmm.dk. - Her kan du stille de spørgsmål, du altid gerne har villet have pigernes svar på. - Du kan også hjælpe pigerne ved at svare på og debattere deres spørgsmål. Så bliver de så glade  Der er allerede flere tusinde spørgsmål derinde, så du kan også bare kigge lidt. >> Tilmeld dig gratis og få svar på dine spørgsmål
|
har ikke nogen mobil :/
|
seriøst skat !? du betyder så mega meget for mig! har aldrig haft det så godt med en dreng som jeg har det med diig skat!<3 du er virkelig min eneste ene bby<3 du er så mega dejlig det fatter man sletter ikk!  bare jeg er væk fra diig i 2min føles det som fler år skat!<3 diin skat til du siger stop skat
|
Tak skat <3 har jo fået hva jeg ønsker mig ! jeg har jo fået diig min  <3
|
Hej, jeg hedder daniel, jeg er en svensker, som er så liderlig, ps, er også på bistand, Elsker Danmark, fordi der er bliigere øl og sprut, end i sverige,  -Og det er ikke kim som skrev det her imens han var stiv  !!!
|
 Daniel Sørensen  .-''' årh søde, duh virkelige den bedste af det bedste, jeg kunne virkelige ikk ønske mig en bedre ven end diig søøde<33! Duh rr der for mig, duh hjælper mig altid, duh rr virkelige såå kanon dejlig MIINBEDSTERVEN, Daniel? skolen ville ikk være det samme uden dig, vores timer samn, rr såå sjove og hyggelig, jeg har det såå sjovt samn me dig, duh trækker altid et smil frem på mine læber, Duh virkellige vide jeg altid vil stå ved diin side ligemeget hvad duh vælgere, jeg rr sku glad for jeg kom i klasse me diig søde,   ! & rr mega glad for vi rr blevet såå gode venner, men vi rr ikk kun gode venner, vi rr nemlig bedste venner for livet, Daniel?<33, duh rr ikk kun en ven for mig, duh rr virkelige som min egen bror for mig. Duh betyder virkelige meget for Bedsteven ever!<33 iii, søde, kan kun sige i liie måde me det hele   : - diin Bedste veninde JeannetteSkov.
|
|  |  |  |  |
|
|
|  |
 |
 |
 |
|
|
|