iL0VESiM0NE0GANiCA.arto.com P18
ProfilGæstebogBillederVideoQuizBattleSpilPræstationerVennebogVennerKlubber
 Mere
Anmeld
Bloker
Skriv i gæstebogenMine farver
Tekst 
Du kan desværre ikke benytte denne funktion da du ikke er venner med iL0VESiM0NE0GANiCA - og samtidig tilhører du ikke den aldersgruppe som brugeren har tilladt. Klik her for at ansøge om venskab med iL0VESiM0NE0GANiCA
Gæstebog
BeskederStatistikSendte 
 974: 10-11-2009, 21:11  3Nnexuzdreng D14
3Nnexuzdreng
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
 973: 10-11-2009, 21:06  3Nnexuzdreng D14
3Nnexuzdreng
hvem er alle andre
 964: 10-11-2009, 16:17  3Nnexuzdreng D14
3Nnexuzdreng
aaaaaaaaaaj
 959: 02-11-2009, 15:27  3Nnexuzdreng D14
3Nnexuzdreng
kan du være samm skath
 958: 02-11-2009, 15:26  3Nnexuzdreng D14
3Nnexuzdreng
er vi stadig venner for som du kan se er du min bedste veninde eller hader du mig eller er du sur på mig
 945: 17-10-2009, 00:07  MULLEHERMiTNAVN P18
MULLEHERMiTNAVN
'Sasha'Sasha'Sasha' Del 2.i;
SASHASKRiVER+MEGANSKOV
.de gamle dage var fucker meget luxus med dig. der hvor vi sov sammen HVER dag i fucking 2uger eller sånd noget!i; og der hvor vi stod oppe kl.1 om natten på en skole dag og lavede pizzasnegle, fuck vi var skøre!
.kan du huske "trylledrik" skat? hahá skat, og din kakao, fuck jjeg er viiirkelig vild med den!i;' og der hvor vi så den der film, vi kunne ikke tage nogen personer seriøst for de var fucking for grimme at se på. fuuck jjeg elsker dig skat, elsker fucking alle vores minder skat, og håber der kommer flere!i; jjeg kan ikke beskrive min kærlighed til dig smukkeste. du er virkelig alt i min hverdag skat. kan ikke og vil ikke gå i skole uden dig på den!i;' fuck skat. du er virkelig altiing i min dag. jjeg elsker dig, du er som en storesøster for mig!i;



- dindindin Megan Skov.i;'
 944: 17-10-2009, 00:03  MULLEHERMiTNAVN P18
MULLEHERMiTNAVN
'Sasha'Sasha'Sasha' DEL 1.i;
.min dejlige store P-pille, sexlegetøj, sex machine osvosv. skat.
.vi har været igennem alt skat, lortet og det bedste skat. vi er fucking frække når vi er sammen skat. Jja Fahid og Naif, fuck de var skøre skat. vi hed Camilla og Melissa. hahá skat..jjeg savner de skøre mennesker.naughtynaughty..
.kan du huske der med Anna X på s.h.t skat hvor hun var stiv skat? Hvor vi spurgte to mænd om en smøg, den ene sad og snakkede med os om sit liv osvosv. og ham den anden mand stod og sagde; nejj i alt for unge til og ryge, i må ikke få nogen. mens han gav os smøger? og med Anna Y, hun var så fucking stiv. Det var første gang hun var stiv, jjeg var den eneste der ikke "kunne" blive stiv main. du kunne ikke tænke klart, Anna var som et børnehavebarn, og mig, jjeg drak bare uden nogen effekt smukke. Fuck jjeg savner den dag, og hun var ved at hoppe ud af vinduet ornli mange gange, hun var så fucking stiv skat. Alle de gange med mig dig og Anna X, fuck de har viiirkelig været fantastiske smukke. Der da vi sad i elmegade hvor der cykler en mørk mand. så kommer Anna: der er vidst en med Afro!. Manden: nejj det tror jjeg ikke lige. os alle sammen: eh, jo det tror vi lige? fuck han var så skør man. og alle de gange med Soyabuddy Sana har virkelig været så sjove. der hvor vi var inde og blande slik og så kommer Sana fucking ud med den der skovl! Fuck vi grinte, og vi stak af med den fordi vi syntes det ville være for fucking pinligt at gå ind med den igen! Fuck skat. vi har virkelig været så skøre, os der hvor vi var sammen med Anna X hvor vi bare SKULLE have noget alkohol, så tog vi noget af din mors rødvin.<3 og der hvor vi røg blå kings. fuck det er lang tid siden skat. Nu er det jo enten Røde L.A eller Prince. fuck skat. vi skal snart være stive sammen mand!
 937: 03-10-2009, 21:03  MULLEHERMiTNAVN P18
MULLEHERMiTNAVN
.duh ved, der for laaang tid siden gik jjeg med de der bukser osvosv. skat, der er bare nogle der siger jjeg er poppet skat.i;
 929: 24-09-2009, 22:14  MULLEHERMiTNAVN P18
MULLEHERMiTNAVN
.hejj skat.i;i;
.laver duh elskedè?i;i;'
 928: 24-09-2009, 19:34  MULLEHERMiTNAVN P18
MULLEHERMiTNAVN
**
Åbne spil
Ingen åbne spil lige nu.
Blog.dkVixIdolAvisen 
Google+ Facebook Twitter