 |
 |  |  |  | | |  |
|
2 789: 03/07/2009, 21:37
|
LilPat H13
|
|
|
.sofie.lyberg&patrick.fris   ! bedstevenner .. & frækkere end DK tillader! { DET.STÅR.LIGE.DER}
|
sofie fuckinglyberg  jeg elsker dig så meget tøzz' du er så dejlig & så skide køn!! vi har bare de sygeste minder sammen skat.. , & dem vil jeg aldrig glemme! du betyder så skide meget! tror seriøst ikke at jeg ville kunne leve uden dig i mit liv! kan du huske da vi var på mcd & da vi gik ind på toilettet? ja, jeg skal nok lade vær med at skrive det her  men ihvert fald sofie, så er du fantastisk,vidunderlig & helt vildt dejlig... 3bedsteveninde - kæreste - katja
|
Lillesøster  .. Sofie Lyberg & Sofie Julsbo i;<  ..
|
.jeg er halv indventig, & er hel udventig! jeg troede du var mere vær, men jeg har tabt alt for dig nu! jeg er så skuffet over dig, så du drømmer ikke om det.. jeg er slut med dig s; nu gider jeg sgu ikke kæmper mere for dig, selvom det måske var det der skulle til - men nej. det slut
|
Årrrrh.. Min lillesøster i; Jeg elsker dig Sofie! Du er verdens dejligeste pige<3. Og jeg vil altid være her for dig, om du så skriver eller ringer midt om natten.i; Jeg holder sindssygt meget af dig! Sofie & Sofie<3 Name sisters for lifetime, i can't live without you! 
|
|
2 753: 19/06/2009, 09:40
|
LilPat H13
|
|
|
.jeg savner os dig vildt meget skat!  jeg elsker dig så højt bedste!
|
Jeps, verdens smukkeste!  Så dejlig, du er!
|
årh skat! jeg savner også tiderne meget! var meget forelsket i mick, og synes nu stadig, at det er ærgeligt at det endte. han var jo min rigtige første kæreste. :$ ' & savner virkelig dig + mille & dine forældre så meget! & du var fandme også som en søster! din mor & jeg kunne også snakke om rigtig mange ting, så synes stadig det er hårdt at jeg ikke ser jeg så ofte længere. :/ - savner dig putte! <3 smukkeste, skønneste, dejligste!
|
|
Arg, savner virkelig også dig skatpige! :/
|
|  |  |  |  |
|
|
|  |
 |
 |
 |
|
|
|