krusesblondine.arto.com F19
ProfilGästbokBilderVideoQuizBattleGameAchievementsKompisbokVännerKlubbar
 Mer
Report
Blockera
Skriv i gästbokenInställningar
Skriv 
Du kan dessvärre inte använda denna funktion, eftersom du inte är vänner med krusesblondine eller för att du inte tillhör krusesblondines valda åldersgrupp. Klicka här för att ansöka om vänskap med krusesblondine
Gästbok
MeddelandenStatistikSent 
 3 015: 2016-05-02, 14:07  Servicemeddelande från Arto


Fortsæt snakken med mændene på "Hvad synes?"

Vi er kede af at Arto lukker, men vi vil tilbyde dig at fortsætte snakken med mændene på hvadsynes.mmm.dk.

- Her kan du stille de spørgsmål, du altid gerne har villet have mændenes svar på.

- Du kan også hjælpe mændene ved at svare på og debattere deres spørgsmål. Så bliver de så glade Smiley

Der er allerede flere tusinde spørgsmål derinde, så du kan også bare kigge lidt.

>> Tilmeld dig gratis og få svar på dine spørgsmål
 3 014: 2012-03-27, 13:43  Servicemeddelande från Arto

HTC Onex serien er en helt ny generation af smartphones med HTC Onex i spidsen.
Du kan være den heldige, der får den nye HTC Onex i hånden som en af de første.
Tilmeld dig HTC News, så er du med i lodtrækningen om din helt egen HTC Onex.
Vi trækker hver måned lod blandt alle nye medlemmer.   
Klik her for at deltage i lodtrækningen
 3 013: 2011-11-22, 13:15  Servicemeddelande från Arto
Tilføj dine opgaver
 2 999: 2010-06-21, 02:45  vbarbiesimon M15
vbarbiesimon
www.youtube.com/watch?v=qPmQn2b9Oe8
Hør den her, mig og min ven har lavet et hit - hør det, og vis det til dine venner :D
 2 998: 2010-06-02, 08:58  vDanielelkjaers F17
vDanielelkjaers
- kunne være du skulle slette de beskeder fra mig ;)
 2 993: 2010-03-19, 08:57  vDanielelkjaers F17
vDanielelkjaers
'SiMONE LARSEN minpige?! du ved seriøst ikke hvor meget jeg holder af dig. du betyder seriøst mere end alt, når vi er sammen kan vi alting! og det ved vi begge to også godt selv d;. men skat? jeg ved ikke hvordan jeg skal beskrive dig, du betyder mere end livet selv, jeg elsker dig for fucking meget og det ved du også godt selv<3. (:! det er det som jeg elsker mest ved dig skat. uden pis - du er en af de smukkete tøser jeg nogensinde har set!i; jeg misunder dit ansigt, og misundelse er en grim ting /: ,.. men simone? du er prikken over mit i' & du var den sidste brik i mit spil, du vil altid være en af dem som har den største plads i mit hjerte. du og jeg er som gø & gokke, vi kan aldrig skilles ad & det kan jeg sagtens sørge for, jeg ved slet ikke hvad jeg vil gøre af mig selv hvis jeg ikke havde dig ved min side eller i mit hjerte.i; du er mere betydningsfuld end du tror eneste*;.. you are stuck in my heart, and when I can not see you in so long I know I'll get some dank thoughts (you know what I mean). you're the only one who understands me babe and I could not see a future without you. you are the reason that I breathe, you're the reason I still go on two legs, you're the reason I even be alive. when I sit and think about everything we've done together I am so fucking happy inside treasure and it is a strange a feeling that I get into the body, I hope that we never are two parted! ' du er som en drøm som jeg ikke vil vækkes fra, du er mit 1&alt - som du altid vil være. jeg har ikke mødt en mere sød,dejlig og veltjendt pige som dig. og jeg elsker dig meget højt, selvom jeg tror du har hørt det før. alle de fucking luder (nevner ingen navne) kan bare skride af helveds til. for jeg elsker dig, og det vil jeg altid gøre.du er bare den pige alle vil stå i kø for og få som veninde. du er bare så sød skat! jeg esker dig højt!
ej! men prinsesse? du skal vide & altid huske på at du er den eneste jeg elsker så fucking højt, du er kommet ind i mit hjerte på så kort tid!! vil aldrig glemme dig mitlivslys,i; jeg elsker dig min. ~ din Marlene Baltzer, til livets ende.
 2 992: 2010-02-25, 15:47  vDanielelkjaers F17
vDanielelkjaers
& simone er elsket at marlene mushy
 2 989: 2010-01-14, 13:40  MAYAHOLM F19
MAYAHOLM
elsker dig skat !:*
 2 987: 2010-01-02, 14:13  MarcoDiiiiiiiaz M78
MarcoDiiiiiiiaz
iligemåde (:
 2 985: 2009-12-30, 16:38  vbarbieLindvig M16
vbarbieLindvig
ORg elskede du er også kun min!
Open games
No open games at the moment.
Google+ Facebook Twitter